Yurtiçi lokasyonlarımızda, tecrübeli kadromuzla şehiriçi ve şehirlerarası taşımacılık faaliyetlerimizi kargolarınıza zarar vermeden zamanında, efektif ve ekonomik bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Dinamik kadromuzla taşımacılık faaliyetlerinizde çözüm ortağınız olarak, hammadde aramadde lokasyonlarından üretim lokasyonuna taşımacılık,  operasyonel taşımacılık,  paketleme, kalite kontrol, dağıtım ve tahsilat gibi operasyonlarınızda her zaman yanınızdayız.

Yurtiçi ve şehiriçi dağıtım operasyonlarınızda, organizasyon ve filo maliyetlerinizi ortadan kaldırıyoruz.

Talep ve ihtiyacınıza uygun ekip ve araçlardan kuracağımız dağıtım ekibimizle siz işlerinize odaklanın biz de dağıtım operasyonlarınızı yönetip, raporlayalım.

Güvenli ve hızlı dağıtım için doğru yerdesiniz.

Türkiye çapında acente ağımızla müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda bir aracı komple veya parçalı olarak doldurarak,  sevkiyatı gerçekleştirilecek ürünlerin müşterilerimiz tarafından belirlenen ambar, fabrika, depo veya antrepo gibi noktalardan direkt veya aktarmalı olarak müşterilerimizin belirttiği noktalara teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan idari ve operasyon ekibimizle komple ve parsiyel sevkiyat hizmetlerimizi ekonomik, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda komple bazdaki yükleri, araç sayısı ve sınırı olmaksızın filomuzdaki mevcut araçlarla ve çözüm ortaklarımızla depo, antrepo, fabrika gibi lokasyonlardan filo şeklinde teslim alıp, müşteri irsaliyelerindeki adrese teslim ediyoruz.

Alis Taşıroğlu Kargo olarak müşterilerilerimizin tüm yasal emtialarını, uygun fiyatlarla, istenilen bölgeye, yurt çapına yayılmış acente ağımızla, direkt ya da aktarmalı olarak, en kısa zamanda ve güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz.

 

Misyonumuz

Kalitesini en iyi standartlarda geliştiren, hızlı, teknolojiye entegre ve güvenilir hizmet sunmak.

 

Vizyonumuz

Nitelikli insan kaynağıyla ve müşteri odaklı anlayışıyla fark yaratarak sektörde yenilikçi ve yön veren marka olmak.